המלצות

אין מחמם את הלב כמו הוקרת תודה מאנשים על השירות שעשיתי עבורם.

כל פעם מחדש, מתרגשת ביחד אתכם.

אז מה אתם אומרים?

עכשיו תורכם להתרגש בשבילי? משתפת אתכם בכמה המלצות שחיממו את הלב.


"את ענת הכרתי במקרה, על פניו לא היינו צריכות להכיר.
ידעתי שאני רוצה לעבור תהליך עם יועצת קריירה כדי למצוא את האתגר הבא שלי וקבעתי עם אחת כזאת, אבל ברגע האחרון היא התנצלה וסיפרה שהיא לא יכולה להיפגש אבל יש לה קולגה מקסימה להמליץ עליה...
מפה לשם הקולגה הזאת הייתה ענת, ובדיוק כמו התהליך שעברתי, ענת היתה עוד ההוכחה לכך שכאשר דברים צריכים לקרות בדרך שלהם הם קורים ולנו אין מה להילחם בזה או להתבאס אלא רק להתמסר והפירות יגיעו.
ענת היקרה, עברנו תהליך מדהים יחד, מהמפגש הראשון של ההיכרות הבנתי מי עומדת מולי, זאת החייכנית האכפתית ששואלת את השאלות הנכונות וגורמת לך לדבר ולדבר ומנגד גם יודעת לעצור להעמיד במקום, לכוון, לדייק.
בכל מפגש כיוונת אותי יותר, דייקת אותי יותר, פתחת לי את המחשבה יותר, גרמת לי לצאת מאיזור הנוחות שלי, להעז, להאמין, לבצע, לעבוד בזה.
להבין שהכל בידי ורק אני אעזור לעצמי.
אמרת את המילים הנכונות, המחזקות, הבועטות שגרמו לי בהתחלה להתווכח ולהגיד "אין סיכוי שאני אעשה את זה" ואז אחרי עצירה של מחשבה ותובנות נפלה ההבנה האמיתית כמה את צודקת.
כמו שכבר אמרנו, כל שלב היה צריך להתרחש בזמנו ובעיתו, גם ההבנה הכביכול מאוחרת של התובנות שלי הגיעו בזמן וזה המון בזכות השיח הפורה שהיה לנו ובזכות העבודה הרבה שהשקעתי בתהליך.
ובסוף קצרתי את הפירות ואין תחושה יותר משמחת ומספקת לשתינו.
תודה מעומק ליבי!❤
אז אם עד עכשיו זה לא היה מובן...
אני ממליצה בחום רב לכל אדם אשר רוצה לעבור תהליך שינוי בקריירה שלו להכיר את ענת.
אישה מקצוענית, עם רקע תעסוקתי וניסיון רב שנים, שנותנת הרבה כלים וידע על שוק העבודה ובכלל לחיים והכל בחן, בחיוך באהבה מרגישים תוך רגע שהיא עושה את מה שהיא אוהבת ואין מדהים מזה. "
אורטל אזרזר
Marketing Manager
" היום סיימתי סדנת מעבר מקריירה לקריירה בהנחיית ענת כנען Anat Canaan האלופה 🏆 סדנה של 4 ימים. סדנה מדהימה שנתנה לי כלים להתמודדות עם יציאה לאזרחות לפרק ב׳ של החיים. ענת רוצה להודות לך באופן אישי את פשוט מדהימה ומאתגרת, יודעת לפרגן מתי שצריך ומנגד לתת הערות בונות ולכוון בלי לפחד להגיד את הדברים, הצלחת לחבר את כל הקבוצה והפכת קבוצה של אנשים שלא מכירים אחד את השני לקבוצה מלוכדת. נהנתי מכל רגע בסדנא ולמדתי המון, לקחתי הרבה טיפים לחיים. את עושה עבודת קודש. נתת לנו כיוונים והכנה לראיונות עבודה וחשיבה אחרת, חשיבה מחוץ לקופסא. תמשיכי לעשות את מה שאת אוהבת וטובה בו💪🏻 תודה רבה 🙏🏻"
אייל וידנפלד
" ענת היקרה שלום רב, ברצוני להודות לך על החוויה שעברתי עימך במסגרת הסדנא שהובלת, אומנם בזום, באווירת הקורונה ,אבל עם המון תשומת לב למשתתפים והרגשה כאילו אתה פיזית נמצא עם כולם ! הפן האישי הורגש במיוחד כאשר ביררת עימי וכמדומני עם כל אחד מהמשתתפים, דרך הנייד,בוואטסאפ , לגבי השתתפות וגם מתן תמיכה אישית ! הדינמיקה בקבוצה הייתה ממש מעולה, ידעת לנווט באופן מעולה והוצאת מאיתנו את המירב. האמת שהגעתי לסדנא שלך עם המון לבטים....שאלתי את עצמי מה אני מחפש במסגרת כזאת ....???? עם סיום השיעור הראשון הרגשתי שאת מעניקה לי כלים ליציאה לשוק העבודה !!! הדוגמא הקלאסית לכלים שהענקת לי הינה "החכה" המפורסמת ( חוזקות, כישורים, הישגים ) אשר שימשה אותי לאורך כל הדרך בראיונות שעשיתי וגם במציאת מקום העבודה הנוכחי. מרוב שאני מרוצה מהחכה, אני מנחיל אותה גם לילדיי שבצבא וגם לילדים שכבר באזרחות ככלי להתקדמות . חשוב לי לציין שהתוכן ומבנה השיעורים, במסגרת הסדנא, עזרו לי להבין את "השוק הנוכחי", ההדגשה שלך שחייבים להיות ברשתות החברתיות, המיתוג העצמי, דימוי עצמי ולקדם את עצמך דרך קשרים חברתיים (כי בסופו של דבר חבר מביא חבר....) אלו הנושאים שעזרו לי בסוף למציאת מקום העבודה. שוב, תודה ענקית שהיית שם לצידי עם המון אמפטיה וסימפטיה (זה היה הדדי...) ורצון לעזור לי ולכל הקבוצה !!! נ.ב – בכל מפגש התחלת בסבב הכרות עצמית, שכל משתתף הציג את עצמו כל פעם מחדש....התרגול הזה עזר לי מאד בראיון שהביא לי את מקום העבודה הנוכחי, להעביר את המסר מי אתה , באופן ממוקד בפחות משתי דקות !!! מעריך מאד !!! "
רון לוי, סמנכ"ל תפעול
" הגעתי לענת שאני יודעת שמשהו שאני עושה בראיונות הוא לא הכי טוב שלי. ענת ידעה אחרי כמה דקות להגיד בדיוק מה חסר. ענת הביאה אותי למקסימום, הוציאה ממני את ההכי טוב שלי. בזכותה מצאתי עבודה בתקופת הקורונה כאשר אני מחפשת משרה בתחום חדש, מאתגר מאוד! אבל בעזרתה הכל אפשרי. בכמה משפטים היא שינתה משהו בבפנים שלי, בתפיסה, היא פשוט אלופה! ממליצה בשיא החום "
ליאור טל
" ענת יקרה, זמן לומר תודה, תודה על מקצועיות חסרת סייגים, על הכוונה לדיוק, ענייניות ומיקוד, על עזרה בלתי מסויגת בכל עת. כאשה בלתי תלויה באנשי מקצוע ומלווים למדתי באמצעותך שכולנו חייבים ראייה מקצועית מהצד, כולנו חייבים את האיסוף והמרכוז, עתה אני מבינה את ההבדל בין טוב למצוין. חיפוש עבודה הינה "עבודה" וכשם שאנחנו נדרשים ליסודיות ומרכוז בעבודה גם שלב החיפוש מחייב אותנו, אבל מי חושב על זה? כשאין לצידנו בוס או מטלה מחויבת בזמן תפוגה? כשאנחנו מחויבים רק לאמת של עצמנו? נראה לי שרובנו נמצא את הדרך לעגל פינות, לישר פיסות ולהמשיך הלאה. זה השלב בו הבהרת לי את ההבדל בין היותי טובה למצוינת. ולעצם העניין, הבאת אותי ממקום של שאיפות בסיסיות קיומיות, "העיקר למצוא עבודה" למקום של התלבטות אמיתית "עם מי משלושת המקומות שרוצים אותי להתקדם לסגירת חוזה". אהבתי את סגנון עבודתך, מחד מקצועית ואסרטיבית מאידך מעודדת ומחזקת. סימולציות, תיקונים בקורות החיים, מיקוד ומה לא? ציידת אותי בארגז כלים להתחיל מקום עבודה בגו זקוף וראש מורם והכל בתקופה של פחות מחודשיים. שא ברכה ענת ושוב מודה לך בכל לבי המון הצלחה דלית בן שבת "
דלית בן שבת
" השתתפתי בהרצאה של ענת כנען. ענת מקצועית מאוד, עוזרת למקד את החיפוש. יש לה ידע נרחב לא רק עבור שכירים אלא גם עבור עצמאים. בייחוד בתקופה זאת חשוב למתג את עצמכם ושתבואו מוכנים לראיון עבודה ותדעו לחפש את העבודה המשתלמת והטובה ביותר עבורכם. "
שרית גוטמן
" יצא לי לארגן ביחד עם ענת בשיתוף עם Forum 20-80 BGU הרצאה לסטודנטים להנדסת תעשיה וניהול לקראת יציאה לשוק העבודה. היה מצוין גם בשלבי הארגון ובמיוחד באירוע שהיה רלוונטי ומעשיר, תודה ענת! "
אטגר ראטנר
"החלטתי להקדיש לכן.ם ממבט אישי שלי במהלך שנים רבות עבדתי כעו״ד פלילי ומשפחה ונהנתי שהגוף הגדול מולו אני עובד מגדיר אותי מקצוען ביותר .
אבל יום אחד החלטתי שדי לי מהריצה המטורפת כעו״ד פלילי ועברתי אחרי חששות כבדים רק לצד השני שלי עו״ד משפחה ומגשר משפחתי .
בנקודה זאת אני רוצה לתת טיפ קטן שכולו עולם גדול . אנו מקבלים לפעמים החלטות לא קלות , קריירה, עבודה , משפחה וכו׳.
בנקודות אלה חייבים לפעול עם מקצוענים שיכולים לגרום לכוון להאיר למהלך שיהיה בדרך קלה יותר.
אחרי שנים שאני מביט מהצד על ענת וקורא גם משובים החלטתי להמליץ ובכלל לפרגן לחברות וחברים בחבורת הפייסבוק גם שלי . ענת 🌷
את עושה עבודה חשובה המשיכי לעשות חייל "
ד״ר יריב וינצר
" מתרגש להתחיל תפקיד חדש וטייטל נוצץ: מנהל סטודיו לצילום ועריכה בחברת #bendamagnetic.
תודה ענקית למלאכיות, ביניהן ענת כנען, יועצות תעסוקה בפרויקט "אמצע הדרך", לא הייתי מצליח בלעדיכן. "
גיל
" השתתפתי בהרצאה של ענת על 7 צעדים להמצאה מחדש. אמנם הרצאה היתה קצרה, אך ענת הצליחה להתגבר על מצוקת הזמן ואף לייעל אותו ולדייק בכמה דקות את התוכן וטיפים ממשים ליישום בשטח. ענת אכן מאוד מקצועית, ברור ורהוטה, אימפטית ומדויקת! היה מעשיר ומעניין ביותר תודה רבה יאנה "
Yana Ozeransky
" ממוקדת מטרה מעשית וכייף לשמוע אותה "
שלמה כהן
" Anat is a a true professional in the realm of Organizational Development-She has very good relationship building skills as well as analytical abilities.
She understands people and organizations as well.
She led meaningful interventions that contributed to the managers and teams she worked with.
Moreover, she is personally reliable and trustworthy. "
אלכס וידרה
" ענת היקרה, נהנתי מאד מהרצאתך אתמול בהאוס רמת השרון. ההרצאה היתה מקצועית ומעשירה, והעבירה מסר חד ומדוייק למחפשי עבודה, כאלה שמחפשים שינוי קריירה ולצעירים המחפשים את דרכם. אני מאד ממליץ לכל עמיתיי וחברי להעזר בענת על מנת לצמוח ולהגשים את שאיפותיהם. "
גד בלזר
" היה לי העונג לעבוד עם ענת כחברות בצוות היגוי ובתהליכי גיוס משותפים.
ענת היא מנהלת משאבי אנוש מקצועית, בעלת ידע רב וניסיון מגוון. היא בעלת ראייה מערכתית ורחבה יחד עם היכולת לרדת לפרטים.
מבינה את העסק שעובדת בו ומביאה ערך מוסף.
מחוייבת לעבודתה, ממוקדת ומציבה סטנדרטים גבוהים לעצמה ולכפיפיה.
ענת מובילה להשגת תוצאות, מספקת פתרונות יצירתיים תוך עמידה בזמנים ועושה זאת בנועם.
ענת בולטת בחריצות, יושר, אמינות, לויאליות, מסירות ואכפתיות. בעלת ראש פתוח ובעיקר אדם שאפשר לסמוך עליו. "
דליה שלו
" מרגיש צורך לשתף בתחושות כלפי ההרצאה שענת העבירה לנו הבוקר. הרצאה מעולה מאישיות מדהימה 😃 ענת, התחלת את ההרצאה שלך באמירה שאת מתרגשת ושזו הרצאה חדשה ☺️ אז להתרגש זה מצוין וכולנו מחפשים את זה בחיים. חייב לשתף אותך שכל כך נהניתי בהרצאה שלך והניסיון הרב שלך והבטחון שלך מדהים. העברת את ההרצאה ברוגע, בנעימות, בחכמה, ברגש, בהקשבה, במקצועיות ועוד ועוד. ההרצאה שלך ממש מקיפה, מקצועית ואני ממליץ לכל אחד להתחבר אלייך ולנסיונך. שמח על חברותנו. המשיכי לרוץ למרחקים ארוכים, תרתי משמע 😃😃😃 "
גיל הללי, סמנכ"ל
" מקצוענית ! אני מכירה את ענת שנים רבות כמנהלת משאבי אנוש וכמומחית בליווי מנהלים בקריירה.
לפני מספר חודשים פניתי לענת להצטרף כחברה בועדת איתור שהקמנו בעמותת איל -
אגודה ישראלית לאפילפסיה לגיוס מנכ״ל:ית לעמותה.
ענת סייעה לנו בתהליך גיבוש הקריטריונים להחלטה, השתתפה בראיונות ויש לה תרומה משמעותית
בבחירה המוצלחת של המנכ״לית החדשה בעמותה (זו לא המנהלת מהפוסט של ענת אלא מנהלת מוכשרת אחרת).
ההכרות העמוקה שלה עם מאפייני המנהל / המועמד מצד אחד
ועם מאפייני המעסיק מצד שני מאפשרים מאץ׳ נכון ויציב לאורך זמן. "
ענת גורן - יו״ר עמותת איל ( אגודה ישראלית לאפילפסיה)

תודה !