הצהרת נגישות

ענת כנען – יעוץ והכונה לקרירה לחברות ולאנשים פרטיים
אני פועלת להנגיש את השירות ואת אתר האינטרנט על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות עבור כולם.

עודכן בתאריך 4.10.23

מהות אתר אינטרנט נגיש
אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .
ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט
התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר נגיש לאמצעים הבאים
תמיכה בדפדפנים כמו chrome , firefox , edge
הסבר טקסטואלי לתמונות (alt)
שימוש בaria על מנת לפרש תוכן בצורה מדוייקת (למעט כפתור הwhatsapp הצף)
גלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות
קונטרסט בין רקע לכפתורים
הנגשת תפריטים , טפסים ושדות, היררכיה של כותרות.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג’ (אם קיימים)
האתר הוא אתר על פלטפורמת וורדפרס ומותקנים בו כל מיני תוספי צד שלישי, בחלק מדפי האתר הבאים נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג’) ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר
האתר נבדק בתאריך 4.10.23 באמצעות תוסף גוגל כרום שנקרא wave ובאמצעות האתר pagespeed  במהלך הבדיקה נמצאו כמה דברים שתוקנו, תקלות שנמצאו קשורות בכפתורים שהושלם בהם הסבר וניגודיות של צבעים.

הנהלת האתר עושה ככל שניתן על מנת לוודא כי כלל הדפים המוצגים יהיו מונגשים. יחד עם זאת, יתכן וישנם דפים שטרם הונגשו, או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי מתאים לצורך הנגשתם. בנוסף, ייתכן ובמודעות חיצוניות, אשר הוכנסו על ידי בעלי עסקים המפרסמים באתר, ההנגשה לא תהיה שלמה או מספקת.

הנגשה פיזית של העסק
כדי להקל עליכם בהגיעכם לפגישה- ישנה מעלית, חניה ואם
נתקלתם בבעיה אנא צרו קשר.

אנחנו כאן כדי לסייע!

פרטי אחראי נגישות באתר :
שם: ענת כנען
אימייל: anatcan1@gmail.com